Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
JUNIORZY GR I 10/11 JUNIORZY GR II 10/11 JUNIORZY MŁODSI 10/11 TRAMPKARZE STARSI 10/11 TRAMPKARZE MŁODSI 10/11 JUN 1 2011/12 JUN 2 2011/12 TRAMPKARZE 2011/12 MŁODZICY 2011/12 2 LIGA-JUNIORZY 12/13 2LIGA MŁODZICY 12/13 2 LIGA-TRAMPKARZE 12/13 2 LIGA -JUNIORZY 13/14 2LIGA- JUNIOR MŁ. 13/14 2LIGA-TRAMPKARZE 13/14 2 LIGA - MŁODZICY 13/14 II LIGA JUN 14/15 IILJUN MŁ 14/15 IILTR14/15 GR I IILTR14/15 GR II IILMŁ 14/15 JUNIORZY MŁODSI WIOSNA 15 TRAMPKARZE WIOSNA 15 MŁODZICY 2015 JUNIORZY 15/16 TRAMPKARZE 15/16 MŁODZICY 15/16 JUNIORZY 16/17 JUNIORZY MŁODSI 16/17 TRAMPKARZE 16/17 MŁODZICY 16/17 trhal17 TRAMPKARZE 17 MŁODZICY 17
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. CZARNI KOBYLE 12 33 11-0-1 49:8 +41
2. GKS DRWINIA 12 28 9-1-2 60:11 +49
3. ORZEŁ CIKOWICE 12 18 6-0-6 32:58 -26
4. CERAMIKA MUCHÓWKA 12 16 5-1-6 20:22 -2
5. POLANKA NIESZKOWICE 12 15 5-0-7 38:41 -3
6. RABA NIEDARY 12 7 2-1-9 18:57 -39
7. BŁĘKITNI KRZECZÓW 12 7 2-1-9 13:33 -20
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   CZARNI KOBYLE 12 33 11-0-1 49:8 +41 6 15 5-0-1 23:3 +20 6 18 6-0-0 26:5 +21
2. stay   GKS DRWINIA 12 28 9-1-2 60:11 +49 6 10 3-1-2 20:6 +14 6 18 6-0-0 40:5 +35
3. up (+1) ORZEŁ CIKOWICE 12 18 6-0-6 32:58 -26 6 9 3-0-3 18:34 -16 6 9 3-0-3 14:24 -10
4. down (-1) CERAMIKA MUCHÓWKA 12 16 5-1-6 20:22 -2 6 7 2-1-3 9:10 -1 6 9 3-0-3 11:12 -1
5. stay   POLANKA NIESZKOWICE 12 15 5-0-7 38:41 -3 6 9 3-0-3 27:19 +8 6 6 2-0-4 11:22 -11
6. stay   RABA NIEDARY 12 7 2-1-9 18:57 -39 6 3 1-0-5 10:27 -17 6 4 1-1-4 8:30 -22 2 3 4:2
7. stay   BŁĘKITNI KRZECZÓW 12 7 2-1-9 13:33 -20 6 3 1-0-5 7:17 -10 6 4 1-1-4 6:16 -10 2 3 2:4
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. CZARNI KOBYLE 12 33
2. GKS DRWINIA 12 28
3. ORZEŁ CIKOWICE 12 18
4. CERAMIKA MUCHÓWKA 12 16
5. POLANKA NIESZKOWICE 12 15
6. RABA NIEDARY 12 7
7. BŁĘKITNI KRZECZÓW 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
5 września, 11:00
RABA NIEDARY       CZARNI KOBYLE
RABA NIEDARY 0 : 8 CZARNI KOBYLE
5 września, 17:00
CERAMIKA MUCHÓWKA       ORZEŁ CIKOWICE
CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 3 ORZEŁ CIKOWICE
9 września, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW       POLANKA NIESZKOWICE
BŁĘKITNI KRZECZÓW 6 : 3 POLANKA NIESZKOWICE
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
5 września, 11:00
RABA NIEDARY 0 : 8 CZARNI KOBYLE
5 września, 17:00
CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 3 ORZEŁ CIKOWICE
9 września, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW 6 : 3 POLANKA NIESZKOWICE
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7
1. CZARNI KOBYLE X 1:2 5:1 3:0 6:0 5:0 3:0
2. GKS DRWINIA 0:1 X 5:2 3:0 0:1 10:0 2:2
3. ORZEŁ CIKOWICE 1:8 2:18 X 0:3 7:2 4:1 4:2
4. CERAMIKA MUCHÓWKA 1:2 1:3 1:3 X 1:0 2:2 3:0
5. POLANKA NIESZKOWICE 2:5 0:7 10:0 3:5 X 9:2 3:0
6. RABA NIEDARY 0:8 1:7 3:5 3:0 2:5 X 1:2
7. BŁĘKITNI KRZECZÓW 1:2 0:3 0:3 0:3 6:3 0:3 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. CZARNI KOBYLE W   W W P W W W   W W W W W
2. GKS DRWINIA   R W W W W W   W W W P W P
3. ORZEŁ CIKOWICE W W P   W P W P W P   P P W
4. CERAMIKA MUCHÓWKA P W P W   R P W W P W   P P
5. POLANKA NIESZKOWICE P P W P P   P W P W P W   W
6. RABA NIEDARY P P P P P R   P P P P W W  
7. BŁĘKITNI KRZECZÓW W R   P W P P P P   P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
05-09-2015
11:00RABA NIEDARYRABA NIEDARY0 : 8CZARNI KOBYLECZARNI KOBYLE
17:00CERAMIKA MUCHÓWKACERAMIKA MUCHÓWKA1 : 3ORZEŁ CIKOWICEORZEŁ CIKOWICE
09-09-2015
17:00BŁĘKITNI KRZECZÓWBŁĘKITNI KRZECZÓW6 : 3POLANKA NIESZKOWICEPOLANKA NIESZKOWICE
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 0 : 8 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 5 wrz, 11:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 3 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 5 wrz, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 6 : 3 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 9 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 3 : 5 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 12 wrz, 11:00
GKS DRWINIA GKS DRWINIA 2 : 2 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 12 wrz, 13:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 4 : 1 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 12 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 3 GKS DRWINIA GKS DRWINIA  
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 2 : 5 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 19 wrz, 11:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 5 : 1 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 19 wrz, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
GKS DRWINIA GKS DRWINIA 10 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 26 wrz, 12:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 0 : 3 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 30 wrz, 16:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 2 : 5 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 24 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 1 : 2 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 3 paź, 11:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 7 : 2 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 3 paź, 11:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 1 : 2 GKS DRWINIA GKS DRWINIA 3 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 1 : 2 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 10 paź, 11:00
GKS DRWINIA GKS DRWINIA 5 : 2 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 24 paź, 13:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 2 : 2 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 3 maj, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 0 : 7 GKS DRWINIA GKS DRWINIA  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 0 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA  
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 4 : 2 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 17 paź, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 0 : 3 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 30 kwi, 14:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 5 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 30 kwi, 17:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 3 : 0 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 1 maj
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 0 : 3 GKS DRWINIA GKS DRWINIA  
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 3 : 5 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 7 maj, 14:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 0 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 18 maj, 18:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 1 : 8 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE  
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 9 : 2 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 7 maj
GKS DRWINIA GKS DRWINIA 3 : 0 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 7 maj, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 6 : 0 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE  
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 0 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 14 maj, 14:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 1 : 7 GKS DRWINIA GKS DRWINIA 18 maj, 18:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
GKS DRWINIA GKS DRWINIA 0 : 1 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE  
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 10 : 0 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE  
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 0 : 3 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 14 maj, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 0 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW  
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 3 : 0 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA  
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 2 : 18 GKS DRWINIA GKS DRWINIA 4 cze
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 0 : 3 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE  
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 2 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 11 cze, 11:00
GKS DRWINIA GKS DRWINIA 0 : 1 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 11 cze, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.