Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
JUNIORZY GR I 10/11 JUNIORZY GR II 10/11 JUNIORZY MŁODSI 10/11 TRAMPKARZE STARSI 10/11 TRAMPKARZE MŁODSI 10/11 JUN 1 2011/12 JUN 2 2011/12 TRAMPKARZE 2011/12 MŁODZICY 2011/12 2 LIGA-JUNIORZY 12/13 2LIGA MŁODZICY 12/13 2 LIGA-TRAMPKARZE 12/13 2 LIGA -JUNIORZY 13/14 2LIGA- JUNIOR MŁ. 13/14 2LIGA-TRAMPKARZE 13/14 2 LIGA - MŁODZICY 13/14 II LIGA JUN 14/15 IILJUN MŁ 14/15 IILTR14/15 GR I IILTR14/15 GR II IILMŁ 14/15 JUNIORZY MŁODSI WIOSNA 15 TRAMPKARZE WIOSNA 15 MŁODZICY 2015 JUNIORZY 15/16 TRAMPKARZE 15/16 MŁODZICY 15/16 JUNIORZY 16/17 JUNIORZY MŁODSI 16/17 TRAMPKARZE 16/17 MŁODZICY 16/17 trhal17 TRAMPKARZE 17 MŁODZICY 17
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. BOREK 16 48 16-0-0 83:8 +75
2. MOSIR II BOCHNIA 16 39 13-0-3 63:36 +27
3. MACIERZ LIPNICA MUROWANA 16 23 7-2-7 50:49 +1
4. BESKID ŻEGOCINA 16 23 7-2-7 59:62 -3
5. CZARNI KOBYLE 16 21 7-0-9 36:66 -30
6. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 16 19 5-4-7 49:43 +6
7. TARNAVIA TARNAWA 16 19 6-1-9 31:33 -2
8. NAPRZÓD SOBOLÓW 16 11 3-2-11 24:51 -27
9. VICTORIA SŁOMKA 16 7 2-1-13 29:76 -47
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   BOREK 16 48 16-0-0 83:8 +75 8 24 8-0-0 45:4 +41 8 24 8-0-0 38:4 +34
2. stay   MOSIR II BOCHNIA 16 39 13-0-3 63:36 +27 8 21 7-0-1 33:17 +16 8 18 6-0-2 30:19 +11
3. stay   MACIERZ LIPNICA MUROWANA 16 23 7-2-7 50:49 +1 8 18 6-0-2 30:20 +10 8 5 1-2-5 20:29 -9 2 3 8:8
4. up (+1) BESKID ŻEGOCINA 16 23 7-2-7 59:62 -3 8 11 3-2-3 25:29 -4 8 12 4-0-4 34:33 +1 2 3 8:8
5. down (-1) CZARNI KOBYLE 16 21 7-0-9 36:66 -30 8 12 4-0-4 18:29 -11 8 9 3-0-5 18:37 -19
6. stay   PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 16 19 5-4-7 49:43 +6 8 11 3-2-3 30:20 +10 8 8 2-2-4 19:23 -4 2 3 6:6
7. stay   TARNAVIA TARNAWA 16 19 6-1-9 31:33 -2 8 15 5-0-3 17:12 +5 8 4 1-1-6 14:21 -7 2 3 6:6
8. stay   NAPRZÓD SOBOLÓW 16 11 3-2-11 24:51 -27 8 4 1-1-6 15:37 -22 8 7 2-1-5 9:14 -5
9. stay   VICTORIA SŁOMKA 16 7 2-1-13 29:76 -47 8 4 1-1-6 13:30 -17 8 3 1-0-7 16:46 -30
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. BOREK 16 48
2. MOSIR II BOCHNIA 16 39
3. MACIERZ LIPNICA MUROWANA 16 23
4. BESKID ŻEGOCINA 16 23
5. CZARNI KOBYLE 16 21
6. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 16 19
7. TARNAVIA TARNAWA 16 19
8. NAPRZÓD SOBOLÓW 16 11
9. VICTORIA SŁOMKA 16 7
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
29 sierpnia, 16:00
VICTORIA SŁOMKA       CZARNI KOBYLE
VICTORIA SŁOMKA 3 : 4 CZARNI KOBYLE
29 sierpnia, 17:00
BESKID ŻEGOCINA       PROMIEŃ MIKLUSZOWICE
BESKID ŻEGOCINA 3 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE
31 sierpnia, 17:00
MOSIR II BOCHNIA       NAPRZÓD SOBOLÓW
MOSIR II BOCHNIA 2 : 1 NAPRZÓD SOBOLÓW
9 września, 17:30
MACIERZ LIPNICA MUROWANA       BOREK
MACIERZ LIPNICA MUROWANA 1 : 6 BOREK
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
29 sierpnia, 16:00
VICTORIA SŁOMKA 3 : 4 CZARNI KOBYLE
29 sierpnia, 17:00
BESKID ŻEGOCINA 3 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE
31 sierpnia, 17:00
MOSIR II BOCHNIA 2 : 1 NAPRZÓD SOBOLÓW
9 września, 17:30
MACIERZ LIPNICA MUROWANA 1 : 6 BOREK
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. BOREK X 4:1 6:1 10:0 5:2 3:0 3:0 1:0 13:0
2. MOSIR II BOCHNIA 0:4 X 5:1 8:3 5:3 4:3 2:0 2:1 7:2
3. MACIERZ LIPNICA MUROWANA 1:6 3:1 X 5:3 8:0 2:6 4:2 2:0 5:2
4. BESKID ŻEGOCINA 1:9 2:5 5:3 X 3:4 3:3 2:2 5:2 4:1
5. CZARNI KOBYLE 1:9 2:3 0:5 0:7 X 5:1 3:2 3:0 4:2
6. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 1:2 2:6 3:3 2:4 11:0 X 4:2 1:1 6:2
7. TARNAVIA TARNAWA 0:2 2:4 3:1 3:1 2:0 4:2 X 0:2 3:0
8. NAPRZÓD SOBOLÓW 0:3 3:6 3:3 2:9 0:5 1:3 2:1 X 4:7
9. VICTORIA SŁOMKA 0:3 1:4 4:3 3:7 3:4 1:1 1:5 0:3 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1. BOREK W W W W W W W W   W W W W W W W W  
2. MOSIR II BOCHNIA W W P P W   W W W W W P W W   W W W
3. MACIERZ LIPNICA MUROWANA P   P W P W W W R P   W P W P W R P
4. BESKID ŻEGOCINA R P W   P W P P W W P P   P W R W W
5. CZARNI KOBYLE W W   W W P P W P W P   W P P P P P
6. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE R P R W P R   P R P P W P W W   P W
7. TARNAVIA TARNAWA   P P P P P W P W   W P W P W R P W
8. NAPRZÓD SOBOLÓW P P W P   R P P P P W W P   P P R P
9. VICTORIA SŁOMKA P W R P W P P   P P P P P P P P   P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
29-08-2015
16:00VICTORIA SŁOMKAVICTORIA SŁOMKA3 : 4CZARNI KOBYLECZARNI KOBYLE
17:00BESKID ŻEGOCINABESKID ŻEGOCINA3 : 3PROMIEŃ MIKLUSZOWICEPROMIEŃ MIKLUSZOWICE
31-08-2015
17:00MOSIR II BOCHNIAMOSIR II BOCHNIA2 : 1NAPRZÓD SOBOLÓWNAPRZÓD SOBOLÓW
09-09-2015
17:30MACIERZ LIPNICA MUROWANAMACIERZ LIPNICA MUROWANA1 : 6BOREKBOREK
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 3 : 4 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 29 sie, 16:00
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 3 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 29 sie, 17:00
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 2 : 1 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 31 sie, 17:00
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 1 : 6 BOREK BOREK 9 wrz, 17:30
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
BOREK BOREK 10 : 0 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 4 wrz, 16:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 2 : 6 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 7 wrz, 17:00
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 4 : 7 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 7 wrz, 17:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 2 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 7 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 0 : 2 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 11 wrz, 17:00
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 5 : 3 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 12 wrz, 11:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 1 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 12 wrz, 17:00
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 0 : 4 BOREK BOREK 14 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 4 : 2 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 19 wrz, 16:00
BOREK BOREK 13 : 0 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 20 wrz, 10:00
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 0 : 5 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 21 wrz, 17:00
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 3 : 1 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 21 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 2 : 5 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA  
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 0 : 2 BOREK BOREK  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 5 : 1 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 4 : 3 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 1 paź, 16:30
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 4 : 1 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA  
BOREK BOREK 5 : 2 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 paź, 10:00
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 4 : 2 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 3 paź, 11:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 1 : 1 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 3 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 4 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA  
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 0 : 3 BOREK BOREK  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 0 : 5 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA  
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 3 : 1 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 10 paź, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 2 : 0 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW  
BOREK BOREK 3 : 0 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 16 paź, 16:00
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 3 : 4 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 16 paź, 16:00
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 2 : 4 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 19 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 3 : 0 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 2 : 3 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA  
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 3 : 3 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA  
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 2 : 9 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 4 : 2 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 23 kwi
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 3 : 6 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 23 kwi
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 2 : 4 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 23 kwi
BOREK BOREK 6 : 1 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 23 kwi
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 1 : 9 BOREK BOREK  
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 4 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 0 : 3 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW  
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 2 : 0 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 5 : 3 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 7 maj, 10:00
BOREK BOREK 4 : 1 MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 7 maj, 11:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 6 : 2 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 7 maj, 12:00
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 2 : 1 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 9 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 0 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW  
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 0 : 3 BOREK BOREK  
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 4 : 2 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 5 : 1 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 8 : 3 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA  
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 11 : 0 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 21 maj, 12:00
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 5 : 2 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 21 maj, 12:00
BOREK BOREK 3 : 0 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 23 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 3 : 7 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA  
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 3 : 1 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 1 : 9 BOREK BOREK  
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 1 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
BOREK BOREK 1 : 0 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW  
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 8 : 0 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE  
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 2 : 2 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA  
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 7 : 2 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA  
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 2 : 0 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 0 : 7 BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA  
NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW 3 : 3 MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA  
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 1 : 2 BOREK BOREK  
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
MACIERZ LIPNICA MUROWANA MACIERZ LIPNICA MUROWANA 2 : 6 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
BESKID ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 5 : 2 NAPRZÓD SOBOLÓW NAPRZÓD SOBOLÓW  
MOSIR II BOCHNIA MOSIR II BOCHNIA 5 : 3 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE  
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 5 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.